STK’ların İl Müftüsünü Ziyareti

Adalet ve Medeniyet Derneği İl Temsilcisi Yunus Emre Bağlar ile Kardeşlik ve Birlik Derneği Başkanı Muzaffer Ahmet Ünlü ve yönetim kurulu üyeleri, ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ nedeniyle İl Müftülüğü’nü ziyaret etti.

Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) yaptığı ziyarette İl Müftü Yardımcıları Hasan Hüseyin Ortanca ile Hasan Hüseyin Palabıyık hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Adalet ve Medeniyet Derneği Denizli Temsilcisi Yunus Emre Bağlar, “Değerli Müftümüzün nevi şahsında tüm din görevlilerimizin ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı tebrik ediyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müftüsü Mehmet Aşık ise, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nda din görevlerimizin katılımları ile çeşitli programlar yapıyoruz. Tüm görevlilerimize Cenab-ı Allah, sorumluluğumuzun şuuruyla hareket ettirsin.” diyerek ziyaret için teşekkür etti.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir