SPORCULARA BÜYÜK SÜRPRİZ

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) tarafından kente armağan edilen ve Türkiye’nin ikinci büyük spor kompleksi olan HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi ulusal turnuvalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana geçen süre zarfında birçok ulusal ve uluslararası turnuvaya ev sahipliği yapan kompleks, bu kez kapılarını başarılı masa tenisi sporcularına açtı. 12. Etap Masa Tenisi Dostluk Ligi Turnuvası 25-26 Kasım tarihlerinde Antakya’da gerçekleşti
14 ilden 86 sporcunun yer aldığı turnuva renkli görüntülere sahne oldu. 6 kategoride kıyasıya mücadele eden sporcular izleyenlere unutamayacakları spor ziyafeti yaşattı. Süper Lig düzeyindeki elit sporcuların yer aldığı turnuvada dereceye giren sporcular ödüllerini Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın elinden alırken yaşadıkları mutluluk gözlerinden okunuyordu.

KAĞIT KEBABI VE KÜNEFE İKRAM EDİLDİ

Turnuvaya katılmak üzere Hatay’a gelen sporcular turnuvanın ilk gününde güzel bir sürprizle karşılaştı. Sporculara, UNESCO tarafından ‘Gastronomi Kenti’ seçilen ve birbirinden lezzetli yemekleri ile dünyaya nam salan Hatay mutfağının eşsiz tatlarından kağıt kebabı ve künefe ikram edildi.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir