Sözlü’den Tunceli polis lojmanlarına oyun parkı

Adana Büyükşehir Belediyesi, Tunceli’de görev yapan polis çocuklarının isteği üzerine, lojmanların bahçesindeki parkı güvenli, estetik ve fonksiyonel oyun aletleriyle donattı.

Sözlü’den Tunceli polis lojmanlarına oyun parkı

Adana’daki çocuk parklarını güvenli, estetik ve fonksiyonel oyun aletleriyle donatan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, polis çocuklarının talebi üzerine Tunceli Polis Lojmanları’ndaki parkı oyun grubuyla donattı.
Tunceli Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polislerin çocukları, ikamet ettikleri lojmanlarda bulunan parktaki oyun aletlerinin yenilenmesi isteğini Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye ulaştırdı. Polis çocuklarının mesajıyla duygulanan Başkan Hüseyin Sözlü, Park Bahçeler Daire Başkanı İbrahim Serçe’ye talimat verip, miniklerin arzusunun ivedilikle gerçekleştirilmesini istedi. Yapılan çalışma sonunda temin edilen modern oyun aletlerinin montajı kısa sürede tamamlandı. Tunceli Polis Lojmanları’ndaki park 
kale figürlü oyun park grupları, modüler oyun park grubu, salıncaklar, tahteravalliler, denge aletleri, düz ve dalgalı kaydıraklarla donatıldı.
Kullanıma sunulan yeni oyun aletleri, polis çocuklarının yüzünü güldürürken, lojman sakini polis aileleri Başkan Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti.
Başkan Hüseyin Sözlü, daha önce Şırnak’ın Cizre İlçesi’ndeki Kolgezer Ortaokulu öğrencilerinin mektuplarına kayıtsız kalmayıp, kırtasiye ve spor malzemelerini ulaştırmıştı.

HALİL İBRAHİM DİNCEL
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir