SODES “Belen Kadın Toplum Merkezi-2” Projesi Sözleşmesi İmzalandı.

Belen Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 2017 Yılı SODES Programı kapsamında Hatay Valiliği SODES Proje Koordinasyon Birimince Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı’na sunulan “Belen Kadın Toplum Merkezi-2” projesi kabul edilmiştir.

Projenin sözleşmesi Belen SYDV Müdüresi Zeynep ÖZTÜRK, SODES Proje Koordinasyon Birim Sorumlusu Mehmet KOCA ve Belen Kaymakamlığı Proje Koordinatörü Yeliz SEVİM’in katılımları ile imzalandı.

Projenin bütçesi 136.000 TL olup; 12 ay boyunca Belen ilçesindeki bayanlara yönelik “Lazer Kesimi ile Aplike, Bebek Odası Hazırlama, Dekoratif Ahşap Süsleme, Keçe Aksesuarları Yapımı, Takı Tasarım Kursları” gibi el sanatları kursları ve “Spor Kursu” açılacaktır. Kurslar harici bayanların sosyal hayata daha aktif katılmalarını sağlamak amacıyla proje kapsamında “Kitap Okuma Etkinlikleri” ve “Kültürel Geziler” düzenlenecektir.

 

NURİYE YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

İLETİŞİM ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir