SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Gemlik Belediyesi ilçe genelinde başlattığı asfalt serim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda dereboyu yolu sıcak asfaltla kaplandı.

Konuyla alakalı açıklama yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Şehir genelinde belediye çalışmalarımıza belirli program dahilinde devam ediyoruz. Acil ihtiyaç olan bölgelerde asfalt çalışmalarımızı yürüterek, yıpranan ve çukur oluşan asfaltları yeniliyoruz” dedi. Mevsim şartları elverdiği müddetçe çalışmalar mesai mefhumu gözetmeksizin sürdürüleceğini ifade eden Başkan Yılmaz, Fen İşleri ekiplerinin, dereboyu mevkiindeki çalışmaları tamamladığını, belirlenen plan çerçevesinde asfalt serim çalışmaların diğer mahallelerde devam edeceğini belirtti.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP
YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir