Şenöz’ e Başkanımızdan Teşekkür

4.5 yıl süre ile Belediyemiz başkan yardımcılığını sürdüren Yaşar Şenöz’ ün emekli olmasından dolayı, görev yaptığı süre içersinde  gerçekleştirdiği hizmetler için Başkanımız Musa Öztürk teşekkür etti.

Emeklilik işlemlerinin sona ermesinin ardından Başkanımızı makamında ziyaret eden Şenöz’ ü başkanımız çiçek ile karşıladı.

Başkanımız  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek;

Yaşar Şenöz kardeşim benim ekip arkadaşımdır, yaklaşık olarak 4.5 yıl birlikte çalıştık. İşinde titiz ve disiplini seven bir kişiliğe sahip. Ani bir karar ile emekliliğini açıkladı. Bu isteğinden çok memnun olmasak da saygı duymak zorunda kaldık. Kendisinden gayet memnunduk bizleri hiç üzmedi. Kısmet böyleymiş. Kendisine Kozan adına gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

Başkanımız ile unutulmaz anılarının olduğunu ifade eden Yaşar Şenöz’ de ” başkanımız Musa Öztürk görev yaptığım süre içersinde bana sürekli  destek ve ilham vermiştir. Çalışma hayatı içersinde insanların belli bir alanda durması gerekir, benimde duracağım zamanın geldiğine inanarak emekli oldum. Uzun yıllar Milli Eğitim camiasında hizmet verdim. Sayın başkanımla birlikte 4.5 yıl Kozan Belediyesi’nde görev aldım. Bu süre içersinde başkanımdan sayısızca destek gördüm. Emekli olmam ile ilgili olarak bir dizi asılsız söylemler duyuyorum. Sayın Başkanım Musa Öztürk ben buradayım dediği sürece kayıtsız şartsız sonuna kadar başkanımın yanındayım” dedi.

Ziyaretin anısına ve görev yaptığı süre içersinde ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı Başkanımız Şenöz’ e plaket takdim etti.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir