ŞEHİTKAMİL’DEN KIZILAY’A DESTEK

ŞEHİTKAMİL’DEN KIZILAY’A DESTEK

 

-ŞEHİTKAMİL BELEDİYE PERSONELLERİ KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

Şehitkamil Belediyesi personelleri, Kızılay Kan Merkezi tarafından yürütülen kan bağışı kampanyasına Başkan Rıdvan Fadıloğlu öncülüğünde katkıda bulundular. Başkan Fadıloğlu, kan bağışının önemine dikkat çekti ve kan bağışında bulunan tüm personele teşekkür etti.

 

Yıl içerisinde birçok sosyal sorumluluk projesine destek veren Şehitkamil Belediyesi personelleri, önemli bir kampanyaya daha destek verdi. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu öncülüğünde kan bağışında bulunan personeller, mesai bitimine kadar kan vermeye devam edecekler. Kan bağışında bulunan tüm personellere teşekkür eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, kan bağışının önemini dile getirdi.

 

KAN VERMEK HAYAT KURTARIYOR

Kan bağışlama kampanyasına destek vermenin mutluluğunu yaşadığını kaydeden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Şehitkamil Belediyesi olarak Kızılay Kan Merkezi tarafından yürütülen kan verme kampanyasına çalışma arkadaşlarımız, mesai arkadaşlarımızla birlikte katılıyoruz. Tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Belirli aralıklarla Kızılay Kan Merkezimiz ile birlikte yaptığımız çalışmalara bugün yine ekibimizle birlikte destek veriyoruz. Kan vermek hem hayat kurtarıyor hem de kan verenlerin sağlığına katkı sağlıyor. Bu durumu geleneksel hale getirmek istiyoruz. Vatandaşlarımızın belirli periyodlarda kan vermelerini doktorlarımız da öneriyor. Biz de Şehitkamil Belediyesi olarak mesai arkadaşlarımızla birlikte bu kampanyaya destek verdiğimiz için mutluyuz. Kan veren tüm arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir