ŞEHİTKAMİL’DEKİ MİNİKLER SİNEMADA BULUŞTU

ŞEHİTKAMİL’DEKİ MİNİKLER SİNEMADA BULUŞTU

 

-ŞEHİTKAMİL’DE SİNEMA GÜNLERİ BÜYÜK İLGİYLE SÜRÜYOR

Şehitkamil Belediyesi, anasınıfı öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği ‘Sinema Günleri’ etkinliklerini bu yıl da düzenledi. Öğrenciler, izledikleri animasyon filmiyle keyifli anlar yaşadı.

 

Öğrencilerin sosyalleşmesi adına her yıl çok sayıda etkinlik gerçekleştiren Şehitkamil Belediyesi, geleneksel hale getirdiği ‘Sinema Günleri’ etkinliğini bu yıl da gerçekleştirdi. Şehitkamil Belediyesine bağlı aile merkezlerindeki anasınıflarında eğitim gören bin 522 öğrenci, kendilerine özel belirlenen günlerde aileleriyle birlikte sinema keyfi yaşadı. Gaziantep M1 AVM içerisindeki Nakıp Ali Sinema Salonuna giden minik öğrenciler, animasyon filmi izledi. Büyük bir ilgiyle filmi izleyen minikler, keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

 

ÇOĞU ÖĞRENCİMİZ SİNEMADA İLK DEFA FİLM İZLEDİ

Etkinliğe ilişkin açıklamada bulunan Münif Paşa Aile Merkezi Anasınıfı Öğretmeni Zülfiye İbrahimoğlu, şunları söyledi:

 

“Bugün çocuklarımızla birlikte film izlemeye geldik. Çocuklar filmi çok beğendi. Çocuklarımız için farklı bir etkinlik oldu. Yapılan bu hizmet tamamen ücretsiz olarak yapıldı. Çocuklarımız araçlarla buraya getirildi, şimdi de yerlerine yine araçlarla ulaştırılacaklar. Yapılan etkinlik için Şehitkamil Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Başkanımız,  öğrencilere yönelik çok önemli işler gerçekleştiriyor. Çocukların motive olması açısından bu tür etkinlikler çok güzel oluyor. Öğrencilerimiz buraya gelirken de çok heyecanlıydılar. Birkaç öğrencimizin dışında çoğu öğrencimiz sinemada ilk defa film izledi.”

 

ÇOCUKLAR, ÇOK MUTLU VE MEMNUN OLUYOR

Etkinliğe katılan öğrenci velisi Kadriye Çevik, “Şehitkamil Belediye Başkanımıza gerçekleştirdiği bu etkinler dolayısıyla çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımla birlikte buraya geldim. Film, çok güzeldi. Çok eğlendik. Belediyemiz tarafından bu tür etkinlikler fazlasıyla oluyor. Çocuklar, etkinliklerden dolayı çok mutlu ve memnun oluyor” ifadelerini kullandı.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir