Şehit Ailelerine ve Mehmetçiğe Vefa Kermesi’nin baş mimarı Ceyda Köksal’dan anlamlı sözler “Mehmetçiklerimize yalnızca dua etmek yetmez, maddi olarak da desteklemeliyiz”

Şehit Ailelerine ve Mehmetçiğe Vefa Kermesi’nin baş mimarı Ceyda Köksal’dan anlamlı sözler

“Mehmetçiklerimize yalnızca dua etmek yetmez, maddi olarak da desteklemeliyiz”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Gençlik Eğitim Merkezleri öğrenci ve öğretmenlerinin düzenlediği Şehit Ailelerine ve Mehmetçiğe Vefa Kermesi’ni ziyaret etti

“BÖYLE GENÇLERİMİZ OLDUKÇA SIRTIMIZ YERE GELMEZ”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Gençlik Eğitim Merkezleri öğrenci ve öğretmenlerinin düzenlediği Şehit Ailelerine ve Mehmetçiğe Vefa Kermesi’ni ziyaret etti. Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezleri öğrenci ve öğretmenlerinin böyle bir organizasyonu gerçekleştirmesinden mutluluk duyduğunu söyleyen Başkan Sözlü, kermesin yapılmasının baş mimarı olan Atatürk Gençlik Merkezi 6. Sınıf öğrencisi Ceyda Köksal’ın duygu ve düşüncelerini “Mutluyum, heyecanlıyım. Mehmetçiklerimize yalnızca dua etmek yetmez, maddi ve manevi olarak da onların yanında olmayız” sözleri üzerine  “Böyle gençlerimiz oldukça sırtımız yere gelmez” dedi.

Kermes sonrası Başkan Sözlü, civardaki esnaf ve vatandaşlara bayrak dağıttı.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir