ŞEHİR GENELİNDEKİ TOPLU TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şehrin 95 mahallesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ‘Tertemiz Bir Antakya’ için sürdürülen hizmet kapsamında, Arpahan ve Narlıca Mahallesi’nde toplu temizlik çalışması gerçekleştirdi. Antakya Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; şehir genelinde sürdürülen hizmetler kapsamında belirtilen bölgelerde toplu temizlik çalışması gerçekleştirilerek vatandaşların sağlığını tehdit eden çevresel kirlilikler giderildiği belirtildi.

Antakya Belediyesi ekipleri, vatandaşların sağlıklı, temiz bir çevrede yaşaması amacıyla sorumluluk alanında bulunan ilçemiz tüm mahallelerinde temizlik çalışmalarına planlı olarak titizlikle devam ediyor.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir