SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA YÜRÜYÜŞÜNE DAVET

TÜM HALKIMIZ SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA YÜRÜYÜŞÜNE DAVETLİDİR.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, bu yıl Atık-Radarda 5.’si düzenlenecek olan Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü münasebetiyle düzenlenecek olan programa ilçe halkımızı davet etti.

Başkan Yavuz Yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Bu yıl Belen’de 5.’si düzenlenecek olan, Kırıkhan Belediyesi ile Kırıkhan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün de katılacağı “Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü” dolayısıyla sizlerle bir araya geleceğiz.

103 yıl önce Sarıkamış Allahu Ekber Dağlarında soğuktan donarak şehit olan 90 bin vatan kahramanının aziz hatıralarını yâd etmek ve “Gençlik Şühedanın İzinde”  diyerek,  gelecek nesillerimize bu şanlı tarihi anlatmak, milli birlik ve beraberlik bilincini gelecek kuşaklara aktarma konusunda üzerimize düşen vazifemizi en iyi şekilde yerine getirmek amacıyla, 7 Ocak Pazar Günü saat 11.00’de Belen-Atik yaylası yol ayrımında Sarıkamış’da Şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anacağız.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Belen Gençlik Merkezi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Belen Belediyesinin organize ettiği yürüyüş, Belen Atik Yol ayrımından başlayarak, radar mevkiine doğru yapılacaktır. 7 Ocak Pazar Günü saat 11.00’de gerçekleştirecek olan  “SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA YÜRÜYÜŞ” programına tüm halkımızı davet ediyorum.

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA YÜRÜYÜŞ” programına katılacak olan hemşerilerimiz için Pazar günü saat 08:30’da Kırıkhan Belediyesi önünden araç kaldırılacaktır.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir