Sarıgöl’de Sivrisinekle Mücadele Başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte Sarıgöl ilçesinde kapalı alan ve köprü altlarında sivrisinek sisleme çalışması başlattı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte artan sivrisinek popülasyonunun vatandaşlar açısından bir sorun yaşatmaması için Sarıgöl ilçesi kapalı alan ve köprü altlarında sisleme çalışması başlattı.
Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığınca yürütülen çalışmaların ilçede rahat bir yaz dönemi geçirilmesini sağlamak olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, “İlçede ilaçlama çalışmalarımız başladı. Kapalı alan ve köprü altlarında sisleme çalışması yapılıyor. İlaçlama çalışmaları devam edecek” diye konuştu.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir