SAMANDAĞ BELEDİYESİNDEN 1000 ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI

2018-2019 Eğitim öğretim yılı Samandağ’da heyecanla karşılanarak,renkli görüntülere sahne oldu.İlköğretim Haftası çerçevesinde Samandağ Belediyesi tarafından hazırlatılan kırtasiye paketleri ilkokul öğrencilerine dağıtılmaya başlandı. İlçe genelinde bulunan 42 tane ilkokula kırtasiye yardımlarının dağıtılacağı bugün itibariyle 6 okula hediyelerin teslim edildiği ifade edildi.

(Alaeddin Cilli , Cumhuriyet,Sakarya,Akdeniz,Adem Nural, Sıdıka Bedia Kara ilkokulu )Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir öğrencilerle bir araya geldi.Belediyenin hediyesi olan kırtasiye paketleri okul idarelerine teslim edildi.    Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, İlköğretim haftası çerçevesinde ilçede eğitim gören 1000 ilk ve ortaokul öğrencisine defter ve kırtasiye malzemesi hediye edilmesi kapsamındaki eğitim kampanyasını başlattı.

2018 -2019 öğretim yılı ilköğretim haftası nedeniyle Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, bugün ilçede Alaeddin Cilli,Cumhuriyet,Sakarya, Akdeniz,Adem Nural, Sıdıka Bedia Kara İlkokulu toplam 6 okulda minik öğrencilerle bir araya geldi.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir öncülüğünde, Eğitim yardımı kampanyası çerçevesinde kırtasiye malzemelerinin okul idarelerine teslimi gerçekleştirildi.

Öğrenciler ile yakından ilgilenip sohbet eden Başkan Nehir “ Geleceğimizin teminatı, en değerlilerimiz çocuklarımızın eğitimi büyük bir önem arz ediyor. Çocuklarımızın donanımlı olması, iyi bir eğitim almalarına bağlıdır. Çocuklarımız çağdaş dünyanın eğitim koşullarında,laik ,bilimsel eğitim anlayışıyla donatılması aydınlık yarınlar için hayati bir önem taşımaktadır. 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı geleceğimizin teminatı öğrencilerimize, vefakar öğretmenlerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. “dedi. Uygulamadan memnun kalan okul ,idarecileri, veliler, öğrenciler mutluluklarını ifade ederek Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e teşekkür ettiler.

 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir