SAMANDAĞ BELEDİYESİ’ NDEN HİZMET ATAĞI

Atatürk Mahallesi Filiz Sokak’a bağlanan 138. Sokak’ta (Hükümet Konağı arkası) hafta sonu beton asfalt çalışması yapıldı.

Atatürk Mahallesi 138. Sokak”ta Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından beton asfalt çalışması yapıldı.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları doğrultusunda yapılan çalışmalar 15 Aralık 2018 Cumartesi günü tamamlandı.

Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız, çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; “Belediye başkanımız sayın Mithat Nehir öncülüğünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün hafta sonu olmasına rağmen ekiplerimiz İlçemizin farklı noktalarında çalışmalar gerçekleştirdiler. Vatandaşlarımızın kış koşullarında en iyi şekilde temiz ve ferah bir kent ortamında yaşaması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bütün ekiplerimiz hafta içi – hafta sonu, sabah – akşam demeden çalışıyor. Özverili çalışmalarından dolayı ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir