Rektörümüz Boyabat’ta Öğrencilerimizle Buuştu

Rektörümüzden Boyabat İİBF’de Öğrencilerimizle Buluştu

 

Öğrencilerimizin öneri-taleplerini dinlemek ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarımıza belirlenen günlerde ziyaretler gerçekleştirecek olan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, ilk buluşmasını Boyabat İİBF ve Boyabat Meslek Yüksekokulunda eğitim gören öğrencilerimizle gerçekleştirdi.

Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu’nda düzenlenen buluşma programında Rektörümüze; Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Faruk ALPASLAN, Dekan Yardımcılarımız Sayın Yrd. Doç. Dr. Serdar YENER, Sayın Yrd. Doç. Dr. Candaş CAN, Boyabat MYO Müdürümüz Sayın Öğr. Gör. Nazlı ÜLKER HANÇER, Müdür Yardımcımız Sayın Öğr. Gör. Recep KURAL, Akademik-İdari Personelimiz ve öğrencilerimiz katıldılar.

Üniversitemiz öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği buluşmada, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, öğrencilerimize sorun ve ihtiyaçlarının çözümü konusunda kapısının her zaman açık olduğunu dile getirdi.

Boyabat’ta eğitim görmenin öğrenciler açısından bir dezavantaj olmadığını belirten Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Boyabat ilçemizin eğitim kalitesi, sosyal olanak ve barınma anlamında öğrencilerimizin ihtiyaçlarını büyük oranda karşıladığını söyledi.

Öğrencilerimizin daha iyi imkânlarda öğrenim görmelerini sağlamak amacıyla sık sık Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarımızı ziyaret ederek, bölüm hocalarımızla birebir görüştüğünü vurgulayan Rektörümüz, “Hocalarımızla görüşmelerde öğrencilerimize, “Öğrencilere kaliteli eğitimi daha iyi nasıl verebiliriz?” ve “Sınıflarımızda nasıl daha etkin olabiliriz?” sorularına cevap arıyoruz” dedi.

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, konuşmalarının ardından öğrencilerimizden gelen soru, talep ve önerileri tek tek cevapladı.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir