REKTÖRLER ÜNİVERSİTE KAMPÜSÜNE AĞAÇ DİKTİ…

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca ile birlikte Rektörlük kampüsünde ağaç dikti.

Fırat Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığının Üniversite kampüsünde geçtiğimiz yıllarda başlattığı yeşil bir kampüs için ağaç dikimi çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla, Elazığ’a konferans vermek üzere gelen İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca da destek vererek, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ile birlikte ağaç dikimi gerçekleştirdi.

Ağaç dikimi programında, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Prof. Dr. Halil Hasar, Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zülfü Çınar Ulucan ile Fırat Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Mehmet İnallı da hazır bulundu.

SULTAN AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir