REKTÖR DEMİRDAĞ’DAN TRT GELECEĞİN İLETİŞİMCİLERİ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE ÖDÜL…

TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda Televizyon haber programı kategorisinde 3. ödülü alan İletişim Fakültesi öğrencilerini makamında kabul eden Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, başarılarından dolayı öğrencileri ödüllendirdi.

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Çelik, Yrd. Doç. Dr. Feridun Nizam, Öğretim görevlisi Rüçhan Keçeci ve ödül alan İletişim Fakültesi öğrencileri Üstün Üstündağ ve Zeynep Parmaksız, Rektör Prof. Dr. Demirdağ’ı makamında ziyaret ettiler.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, alınan başarıdan dolayı öğrencileri ve Danışman öğretim üyelerini yürekten kutladığını belirterek, öğrencilere başarılarından ötürü birer tablet hediye etti.

TUBA AYYILDIZ

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir