RECEP ÇALIŞKAN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:
“Kur’an ayı olan Ramazan’ın ardından idrak ettiğimiz Mübarek Ramazan Bayramı’nın milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve barış getirmesini Yüce Allah’tan(cc) diliyorum. Milletimiz, birlik ve dirlik olmak söz konusu olduğunda böyle müstesna günleri değerlendirmesini bilir ve tarih şuuruyla aktüel meselelerin esiri olmaz. Toplumun her kesiminin kucaklaşmasına vesile olan bu günde uzaktakiler sevdiklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, küskünler barışır, kırgınlıklar sona erer. Karanlık odaklar, milletimizin güzel hasletlerle birlik mesajı verdiği bugünlere asla dokunamazlar. Kardeşlik bağları kuvvetlenir. Millet böylece kenetlenmektedir.
Aziz milletimiz, insan hayatına değer veren herkes ile sevgi ve saygı çerçevesinde bayramlaşır. Manevi atmosferin tüm nimetlerinden yararlanarak, Allah’a şükreder. Böyle bir milletin sırtı Evelallah yere gelmez. Bugün vesilesiyle milletimizin ve İslam aleminin bayramını tebrik ediyorum. Her bayram olduğu gibi bu bayramda da binlerce vatandaşımız yollarda olacak… Hususi araçlarla yola çıkacak olanların trafik kurallarına azami hassasiyet göstermesini diliyorum. Cenab-ı Allah (cc) milletimizi ve tüm inananları korusun. Hayırlı bayramlar.”

 

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

 

 

 

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir