RECEP ÇALIŞKAN: “AFRİN İÇİN BAŞKA DA BİR SÖZÜMÜZ YOKTUR”

RECEP ÇALIŞKAN: “AFRİN İÇİN BAŞKA DA BİR SÖZÜMÜZ YOKTUR”

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Türkiye’nin Afrin’e yaptığı çıkarma ile ilgili bir basın açıklaması yayımladı. Çalışkan mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Mehmetçik Afrin’e girerken bir muhabirin sorduğu ‘İstikamet neresi?’ şeklindeki soruya hiç düşünmeden ‘Kızıl Elma’ cevabını veren yiğit askerimiz hepimizi derinden etkilemiştir. Kuşkusuz, tarih şuuruyla ve milli duygularla dile getirilen bu iki kelimenin ardından ‘ailene bir mesajın var mı?’ şeklindeki soruya da ‘beklemesinler’ şeklinde verdiği cevap da bir o kadar anlamlıydı. Daha da anlamlı olan, bu Mehmetçiğin annesinin oğluna cevabı oldu: ‘Temizlesin gelsinler’ Afrin ile ilgili söylenebilecek pek çok şeyi bu askerimiz ve eli öpülesi annesi dile getirmiş oldu. Bu sebeple, biz de bu Mehmetçiğimizin gazasının mübarek, yolunun açık olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyoruz. Afrin için başka da bir sözümüz yoktur.”

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir