PROF.DR NİHAT HATİPOĞLU 11 KASIM 2017 CUMARTESİ GÜNÜ KIRIKHAN’DA

Türkiye’nin ünlü Hatiplerinden Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu 11 Kasım Cumartesi günü Kırıkhan’da konferans verecek.

İlçemizde halkımızın birlik ve beraberliğini daha da güçlendirerek manevi duygularını güçlendiren programları halkımızla buluşturan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, gayretli çalışmalarıyla bir ilke daha imza atarak ünlü hatip Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu’nu Kırıkhan halkıyla buluşturuyor.

El-Metin programları kapsamında Kırıkhan Belediyesi tarafından organize edilen ve 11 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 16:00’da Şehit Hurşit Uzel İmam Hatip Ortaokulunda Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu konuşmacı olarak Kutlu Doğum Özel Etkinliği konulu Konferansa katılacak.

Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, konferansla ilgili yaptığı açıklamada;” El metin Programları kapsamında ünlü Hatiplerimizden Prof Dr.Nihat Hatipoğlu Kutlu Doğum Özel Etkinliği konulu konferansımızda konuşmacı olarak halkımızla buluşacak olup konferansa tüm hemşerilerimiz davetlidir.” Dedi.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir