POLİS EKİPLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Samandağ Emniyet müdürlüğüne bağlı polisi ekipleri İlçemizde kutlanan geleneksel Res El Seni yeni yılını kutlayarak karanfil dağıttı.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde gerçekleşen “Ras el seni il Arabi” Yılbaşı etkinliğinde Samandağ İlçe Emniyet müdürlüğüne bağlı Polis ekipleri giriş kapısında bekleyerek Samandağ halkının yeni yılını kutlayarak karanfil dağıtıp sevinçlerine ortak oldular.

EMNİYET MÜDÜRÜ ATEŞ: “KARDEŞLİK, BİRLİKTELİK VE BERABERLİK DAİM OLSUN

İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri, Res El Seni nedeniyle gelen vatandaşları ellerinde çiçekle karşıladı.

Emniyet müdürü Mustafa Ateş alevi vatandaşların Res El Seni yeni yılını kutladıklarını belirterek “Kardeşlik, birliktelik ve beraberlik daim olsun. Her din ve mezhepten vatandaşımızın bayram sevinçle karşılıyoruz”

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir