Özaltun’dan Komisyon Başkanı seçilen Babaoğlu’na kutlama

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanlığı’na seçilen AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu’nu kutladı.

Özaltun, yaptığı açıklamada, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yapılan seçimler neticesinde komisyonların yeni üyeleri ve başkanlarının belirlendiğini hatırlatarak, “Mecliste ilk seçimi yapılan komisyon Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu olurken, aynı zamanda bölge milletvekilimiz de olan AK Parti Konya Milletvekilimiz Sayın Mehmet Babaoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da tensipleriyle bu komisyonda başkanlık görevine seçilmiştir. Kendisini bundan dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyor ve komisyondaki çalışmalarında da kolaylıklar diliyorum.”dedi.

Özaltun, yaptığı açıklamada, TBMM’de Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanlığı’na yeniden seçilen AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ile değişik komisyonlarda üye olarak görev alan Konya milletvekillerini de tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir