Osmaniye’nin Masa Tenisi Şampiyonları Belli Oldu

Okul Sporları Federasyonu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte organize ettiği okul sporları masa tenisi küçük kız-erkek müsabakaları yapıldı.

Bir hafta süren müsabakalara 27 okul takımı olmak üzere toplamda 81 sporcu katıldı.

Osmaniye Gençlik Merkezi Spor Salonunda gerçekleşen okul sporları masa tenisi küçük erkekler final müsabakalarının ardından yapılan ödül töreni ile sona erdi.

Küçük kızlarda Osmaniye Mamure Orta Okulu birinci, Düziçi Atatürk Orta Okulu ikinci, Kadirli Kümbet Orta Okulu üçüncü oldu.

Küçük erkeklerde ise Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu birinci, Özel Bilim Orta Okulu ikinci, Düziçi Atatürk Orta Okulu üçüncü ve Özel Biltepe Okulları dördüncü oldu.Müsabakalarda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları beden eğitimi öğretmeni tarafından verdi.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir