OSMANİYE BELEDİYESİ TÜM CAMİİLERE TEMİZLİK MALZEMESİ DAĞITIYOR

Osmaniye Belediyesi tarafından merkezde bulunan tüm camilere temizlik malzemesi seti dağıtımı başladı.

On bir ayın sultanı Ramazan dolayısıyla camilerin temizliği için temizlik malzemelerinden oluşan paketlerinin dağıtımı Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılıyor.

Belediye ekipleri tüm camileri ziyaret ederek temizlik malzemelerinden oluşan paketi cami görevlilerine teslim ediyor. Temizlik malzemesi seti dağıtımına ilk olarak Alibeyli camiinden başlandı.

Temizlik malzemesi dağıtımında bir açıklama yapan Alibeyli Camii İmam Hatibi Yunus Çetinkaya; “Mübarek ramazan aylarımızda camilerimizin her zamankinden daha fazla temiz olması gerekiyor. Bu konuda belediye bizlere her zaman destek oluyor. Sayın belediye başkanımız başta olmak üzere temizlik işleri müdürlüğümüz ve tüm belediye personellerini de gönülden tebrik ediyorum. Camilerimizde temizlik malzemelerine gerçekten ihtiyaç duyuluyor. Sayın başkanımızın mübarek gece ve aylarda camilere özen göstermesi cemaate ikramlarda bulunması çok önem arz ediyor. Topluma olan sevgi saygıyı gösteriyor. Yapmış olduğunuz hizmet takdire şayan bir hizmettir. Teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Temizlik malzemesi paketi içerisinde çamaşır suyu, sıvı deterjan, cam sil, sıvı sabun, cam bezi, fırça ve gül suyu bulunuyor.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir