OSMANİYE BELEDİYESİ MİRAÇ KANDİLİ’NDE CAMİLERDE HELVA İKRAM ETTİ

OSMANİYE BELEDİYESİ MİRAÇ KANDİLİ’NDE CAMİLERDE HELVA İKRAM ETTİ

Osmaniye Belediyesi, merkezde bulunan çeşitli camilerde vatandaşlara irmik helvası ikram etti. Osmaniye’de tüm camilerde vatandaşlar Miraç kandilini dualarla idrak etti. Müslüman aleminin en önemli gecelerinden biri olan Miraç kandilinde vatandaşlar camilere akın etti.

Alibeyli Camiinde kılınan namaz sonrası Belediye Başkanı Kadir Kara, vatandaşların kandili kutlayarak irmik helvası ikram etti. Başkan Kara ile sohbet eden vatandaşlar ikramlardan dolayı tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA, ‘KANDİLİMİZ MÜBAREK BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN’

Tüm İslam aleminin Miraç Kandilini kutlayan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Mübarek Miraç gecesinin Osmaniyeli hemşerilerimize, vatanımıza, milletimize, ülkemize, Türk ve İslam dünyasına ve insanlık alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Mevla’dan niyaz ediyoruz.

Özellikle son zamanlarda bölgemizde yaşanan sıkıntılar ve mazlumların çekmiş olduğu acıların sona ermesi adına hep birlikte dua ettik.

Bir an önce bu sıkıntıların sona ermesi ülkemizin ve bölgemizin rahatlaması adına da Allahın izni ve inayetiyle inşallah bu gecenin vesile olacağına bütün kalbimle inanıyorum.

Osmaniyeli hemşerilerimin Miraç Kandilini şahsım Alibeyli Camiinden hemşerilerimizle ve değerli parti başkanlarımızla birlikte kutluyor, selam saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

Alibeyli Camiinde düzenlenen helva ikramına Başkan Kadir Kara ile birlikte, MHP İl Başkanı Ahmet Melih Loş ve yönetimi, MHP Merkez İlçe Başkanı Ümmet Kaya ve yönetimi, Ülkü Ocakları İl Başkanı Hasan Şahin Ceylan ve yönetimi katıldılar.

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir