Onikişubat Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek başkanlığında, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılışı gerçekleştirilen toplantıda, gündem maddeleri açıklandı.

Yoklama ve eski tutanak özetinin görüşülmesinin ardından, onaya sunulan gündem maddeleri şu şekildedir.

Plent altı asfalt satış fiyatını belirlenmesi hakkında hazırlanan Plan ve Bütçe Komisyon Raporunun görüşülmesi teklifi.

İlçemiz sınırları içerisindeki 40 ile 50 daire arasındaki sitelere piknik masası, 50 daire ve üzerindeki sitelere kameriye kurulması teklifi.

Bilgi ve Kültür Evi yapmak amacıyla şartsız olarak belediyemize hibe edilen, fakat yapımının uygun görülmemesi sebebi ile bu hibelerin tekrar eski maliklerine devri teklifi.

Serintepe Mahallesi 1308 ada 49 parselde kayıtlı 978,58 m2 yüzölçümlü taşınmazın Cami yapılmak şartı ile belediyemiz adına kabulünün görüşülmesi teklifi.

İmar Plan Tadilatlarının görüşülmesi teklifi.

Dilek ve temennilerin konuşulmasının ardından Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı kapanışı gerçekleştirildi.

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI
 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir