Nusaybin Kayyumla Yenileniyor

 

Mardin’in Nusaybin ilçesinde çevre düzenlemeleri hızla devam ediyor.

Mardin‘in Nusaybin ilçesinde çevre düzenlemeleri hızla devam ediyor.

Nusaybin Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ortak bir çalışma ile tarihi İpekyolu ve tarihi BerlinBağdat demiryolunda çevre düzenlemelerine hız vererek ilçenin kapılarını turizme açmak için çalışmalarını sürdürüyor. Yol boyunca ağaçlandırma çalışması yapılırken Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanan fidanlar, İpekyolu bölgesinde bulunan toprakla buluşuyor.

Öte yandan, Nusaybin Belediyesi çalışmalarıyla daha temiz bir Nusaybin için şehir genelinde tarihi Berlin-Bağdat Demiryolunda geniş kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirerek ilçenin çehresini değiştirmeyi sürdürüyor.

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir