Nurdağı Ovası Suya Kavuşuyor

KahramanmaraşNurdağıGaziantep ve Hatay‘ın Hayali Mega Sulama Projesi olan Orta CeyhanMenzelet Kılavuzlu Projesinde çalışmalar tamamlandı.

30.07.2018 günü Tahta körü barajını besleyecek olan KS-30 Kılavuzlu iletim kanalına 30.07.2018 tarihinde sulama suyu verilecek olması nedeniyle Kahramanmaraş, Nurdağı Gaziantep ve Hatay’ın Baraj çevresindeki yerleşim alanlarında, Can ve mal kaybının yaşanmaması için yöre halkı bilgilendirildi.

Kahramanmaraş, Nurdağı, Gaziantep ve Hatay’ın Hayali Mega Sulama Projesinde Çalışmalar tamamladı. Büyüklüğü Sebebiyle tüm dikkatleri üzerinde toplayan baraj açılıyor.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir