MMO bilirkişilik eğitimlerine devam ediyor

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Konya Şubesi, Adalet Bakanlığı tarafından yetkilendirilmesinin ardından “Bilirkişilik Temel Eğitimleri”ne devam ediyor.

MMO Konya Şubesi Başkanı Dr. Aziz Hakan Altun, yaptığı açıklamada, “Bilirkişilik yapmak isteyen tüm ilgililerin katıldığı bu eğitimlerin sonunda katılımcılar yetkilendirilmektedirler. Makina Mühendisleri Odasına yapılan müracaatlar kapsamında gerçekleştirilen bu eğitim programları sayesinde adalet sistemimiz için oldukça önemli olan bilirkişilik işleri uzman ve ehil insanlar tarafından gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
Bilirkişilik yapmak isteyen tüm ilgililerin katılabileceği bu eğitimler odamıza yapılan müracaatlar kapsamında değerlendirilerek hafta içi gündüz grubu, hafta sonu grubu ve hafta içi akşam gurubu olarak programlandırılmaktadır. Kurs sonunda katılımcılar belgelendirilerek Ülkemize ve kentimize hizmet edeceklerdir. Odamız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kentimizde ve ülkemizde uzman ve ehil insanlar yetiştirilmesi için gerekli çalışmaları yapmaya devam edecektir” dedi.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir