Mezitli’de 24 Kasım Öğretmenler Günü

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Mezitli’de bulunan öğretmenlere gül dağıttı. Davultepe İlkokulu’nda gerçekleşen, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran ve CHP Mezitli İlçe Başkanı Gökhan Gök de katıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Mezitli’de de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Resmi ve özel günlerde vatandaşlarının yanında olmaya özen gösteren Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mezitli’de görev yapan tüm öğretmenlere gül, öğrencilere kitap dağıttı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran ve CHP Mezitli İlçe Başkanı Gökhan Gök’ün de katıldığı Mezitli İlkokulu’nda gerçekleşen etkinlikte, yeni öğretmenler için uygulanmaya başlanan ve 24 Kasım öğretmenler gününde yapılan ‘Öğretmen Yemini’de gerçekleşti.

ÇAĞDAŞ VE UYGAR YARINLARI HAZIRLAMAK ÖNEMLİ BİR GÖREVDİR.

HALİL İBRAHİM DİNCEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir