Mersin Silifke’de Fener Alayı Büyük Ilgi Gördü

Silifke’de fener alayı büyük ilgi gördü MERSİN’in Silifke İlçesi’nde CHP İlçe Örgütü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen gençlik yürüyüşü ve fener alayı büyük ilgi gördü.

Reklamı Kapat
Mersin Silifke’de Fener Alayı Büyük Ilgi Gördü 34 dakika önce
Silifke’de fener alayı büyük ilgi gördüMERSİN’in Silifke İlçesi’nde CHP İlçe Örgütü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen gençlik yürüyüşü ve fener alayı büyük ilgi gördü.
Silifke’de fener alayı büyük ilgi gördü

MERSİN’in Silifke İlçesi’nde CHP İlçe Örgütü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen gençlik yürüyüşü ve fener alayı büyük ilgi gördü.

Fener Alayı ve Gençlik Yürüyüşüne katılım yoğun olurken, yürüyüşe katılan vatandaşlar ellerindeki meşale ve bayraklarla gurur tablosu oluşturdu. Yürüyüş esnasında evlerinde olan vatandaşlar da balkonlarını Türk bayraklarıyla süsleyerek, fener alayına destek verdi.

Etkinlikte konuşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Korkmaz, Silifke olarak unutturulmak istenen Cumhuriyet değerlerine sahip çıktıklarını ve çıkmaya devam edeceklerini söyledi.

İlçe Başkanı Bünyamin Uçar ise, 19 Mayıs’ı, 23 Nisan’ı, 30 Ağustos’u, 29 Ekim’i, Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü unutturmak, sıradanlaştırmak isteyenlerin, bağımsızlık, özgürlük ve ulusal egemenliği esas alan demokrasiye düşmanlık yaptığını kaydetti.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir