MERSIN MARATONUNA BASVURU SAYISI 52 BINE ULASTI

MERSİN MARATONU’NA BAŞVURU SAYISI 52 BİNE ULAŞTI

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3.’sü gerçekleştirilecek olan Uluslararası Mersin Maratonu’nun tanıtım toplantısını gerçekleştirildi. Toplantıda konuşma yapan Başkan Kocamaz, kayıtlarda belirlenen hedefin şimdiden aşıldığını ifade ederek, “Maraton için belirlediğimiz hedefi aşarak, 52 binlere ulaştık” dedi.

Çok sayıda katılımcının yer aldığı tanıtım toplantısına Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın yanı sıra, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Önder Gürbüz, Mersin Vali Yardımcısı Mahmut Halal, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yüksel Özdemir, Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünal Ay, Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkan Vekili Ali Aksu, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, sporcular, antrenörler ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Mersin’in Türkiye’nin her bakımdan potansiyeli en yüksek illerinden birisi olduğunu belirterek konuşmasına başlayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “İlimizin marka değerini artırmak için potansiyellerinin en verimli şekilde işlenmesi ve değerlendirilmesi gerekmektedir. Büyükşehir Belediyesi olarak biz bu konuda üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya, düzenlediğimiz her organizasyonda ilimizin değerleri hakkında farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

Yarışmacılar, muhteşem bir atmosferde yarışma keyfini yaşayacaklar”

HALİL İBRAHİM DİNCEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir