MERHUM BAŞHEKİM PROF. DR. SAİD BERİLGEN’İN İSMİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ POLİKLİNİK BİNASINA VERİLDİ

Fırat Üniversitesi Hastanesi Yeni Poliklinik Binasına, görevi başında şehit olan Merhum Başhekim Prof. Dr. Said Berilge’nin ismi verildi.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Fırat Üniversitesi Hastanesi Yeni Poliklinik Binasına görevi başında şehit edilen merhum Başhekim Prof. Dr. Said Berilge’nin ismini verdiklerini belirterek, Said hocanın ölümünün Elazığ ve ülke adına büyük bir kayıp olduğunu, hala acısını yürekten hissettiklerini söyledi.

Merhum Başhekim Prof. Dr. Said Berilgen’in hastanenin sıkıntılarının çözümü noktasında çok işler başardığını belirten Rektör Prof. Dr. Demirdağ, Merhum Prof. Dr. Said Berilge’nin isminin emekler verdiği hastanenin Yeni Poliklinik Binasında yaşatılacağını söyledi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir