Menteşe Personeline Problem Çözme Eğitimi

Menteşe Belediyesi tarafından tasarlanan ve Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenen ‘Sürekli Kurumsal Gelişim Eğitimleri’ çerçevesinde Belediye Birim Müdürleri ve Yönetim kademesine Dr. Naci Çuhacı tarafından ‘Problem Çözme Teknikleri Eğitimi’ verildi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Başkan Yardımcıları Levent Ünver ve Mehmet Güven’in de katıldığı Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi Nail Çakırhan Salonun’da ki eğitimde Dr. Naci Çuhacı, kurumsal strateji ve genel yönetim, kurumsal kültür ve yönetim tarzı, problem farkındalığı ve yönetim yelpazesi konularında slayt sunum eşliğinde katılımcıları bilgilendirdi.

Eğitimler ile ilgili bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, halka daha iyi daha sağlıklı hizmet verilebilmesi adına personel eğitimlerinin aralıksız devam ettiğini belirterek, “Birim Müdürlerimize ve yönetim kademesine yönelik bu eğitimde; birimlerin hizmetlerini paydaşların katılımıyla geliştirmesi, proje bilincinin yayılması, birim müdürlerinin ve yöneticilerin personellerinin tüm potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için fırsatlar sunması ve yönetim stratejisi konularında eğitim aldık. Amacımız birimler arası iletişimin daha da güçlenmesi, personelle de uyumlu en doğru ve en hızlı şekilde hizmet üretilmesini sağlamaktır” dedi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir