Kulp Kaymakamımız Mustafa GÖZLET Merkez İlkokulunu Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu

Kulp Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Mustafa GÖZLET ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih KAYA, Merkez İlkokulunu ziyaret edip incelemelerde bulundu.

Merkez İlkokulunu ziyaret eden  Kulp Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Mustafa GÖZLET ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih KAYA, okulda incelemelerde bulunarak öğrencilerle sohbet etti. Kaymakamımız Mustafa GÖZLET Öğrencilerle tek tek yakından ilgilenerek kendilerine çeşitli hediyeler takdim etti. Merkez ilkokulunda bulunan kütüphanede incelemelerde bulunarak Kütüphanenin daha fazla kaynakla zenginleştirileceği ve öğrencilerin daha aktif kullanabilmesi için gerekli desteğin sunulacağını ifade eden Kaymakamımız Mustafa GÖZLET “Öğrencilerimizin başarı çıtasını yükselterek aydın bir geleceğe kavuşmalarını ve Eğitim alanında başarılı bir ivme kazanabilmek için imkanlarımız dahilinde her türlü desteği sunmaya gayret ediyoruz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Daha sonra Kulp Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Mustafa GÖZLET, okul bahçesinde oynayan çocukların oyunlarına katılarak heyecanlarına ortak oldu.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir