Kortlarda heyecan fırtınası

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda başlayan Büyükler Türkiye Tenis Şampiyonası’nda usta raketler mücadele veriyor.

Kortlarda heyecan fırtınası

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle organize edilen Büyükler Türkiye Tenis Şampiyonası’nda usta raketler kortlarda heyecan fırtınası estirmeye başladı. Adana Atlı Spor Kulübü tesislerinde 23 Aralık’a kadar sürecek şampiyona, teklerde 32’li, çiftlerde 16’lı fikstürde gerçekleştiriliyor.
Atlı Spor İliescu Academy tarafından yürütülen Büyükler Türkiye Tenis Şampiyonası, Türkiye’nin çeşitli illerinden 200 usta tenisçiyi Adana’da buluşturdu. Hafta sonu başlayan şampiyonada Adana Atlı Spor Kulübü kortları çekişmeli, heyecan dolu maçlara sahne oldu. Tenis severlerin büyük ilgi gösterdiği şampiyonanın tekler mücadelesinin 32’li, çiftler mücadelesinin 16’lı fikstürle yürütüldüğü belirtildi.
Büyükler Türkiye Tenis Şampiyonası 23 Aralık cumartesi günü yapılacak final maçlarıyla sona erecek.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir