Kırıkhan’daki Metruk Binalar Encümen Kararıyla Yıkılıyor/HABERLERİ

Kırıkhan Kurtuluş Mahallesi’nde bulunan metruk bir bina, amacı dışında kullanımı önlemek amacıyla Encümen kararıyla yıkıldı.
Kırıkhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Kurtuluş mahallesi Şehit Bahadır Yalçın  sokakta bulunan metruk bina Kırıkhan Belediyesi encümen kararıyla yıkıldı.
Kırıkhan  Belediye Başkanı Ayhan Yavuz konuya ilişkin yaptığı açıklamada, terkedilmiş ve tehlike arz eden metruk binaların yıkımlarına devam ettiklerini belirterek, “Belediye sınırlarımız içerisinde bulunan, mahalle sakinlerimizin emniyeti ve sağlığı açısında risk oluşturan binaların yıkımını Belediye encümenimizin aldığı karar doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, mahallelerinde bu tür metruk bina var ise bizlere iletmeleridir.
Bu tür binaları belediyemize bildirmeleri durumunda belediye meclisimizde alacağımız encümen kararları doğrultusunda biz de belediye olarak bir olumsuzluk yaşanmadan çözüm üretebiliriz” dedi.

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir