KIRIKHAN SPOR’DA BİRLİK BERABERLİK TOPLANTISI YAPILDI

Kırıkhan sporda bu sezon kötü bir performans çizerek ligde hiç galibiyet elde edememesi üzerine bu duruma sessiz kalmayıp harekete geçen gerçek Kırıkhan spor sevdalıları bu kötü gidişata dur demek için kulübe el uzatarak kolları sıvadılar.

Spor Toto 3. Lig 2.Grubunda mücadele eden Kırıkhan Sporu düzlüğe çıkarabilmek için dün akşam Kırıkhan spor tesislerinde  Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Eski Hatay Milletvekili Turhan Hırfanoğlu, Eski Belediye Başkanı Hacı Veli Kılıçoğlu, Siyasi partilerin Başkan ve yöneticileri, Kırıkhan Spor Kulüp Başkanı Veli Özdoğan, eski Kulüp Başkanları, yöneticiler, spor adamları, taraftar grupları ve çok sayıda sporseverler birlik ve beraberlik  toplantısında bir araya geldiler.

Yapılan birlik ve beraberlik toplantısında takımdaki sorunlar masaya yatırılarak Kırıkhan sporu yeniden eski başarılı günlere taşıma noktasında fikirler ele alındı. Kırıkhan spor’da üst üste alınan başarısız sonuçlar üzerine ligin dibine doğru inen takımın kötü gidişattan kurtarılması için Kırıkhan spor tesislerinde bir araya gelen eski ve yeni yöneticiler fikir birliğine vararak toplantı sonucunda almış oldukları ortak karar doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde Kırıkhan spor’u bulunduğu yerden ve darboğazdan çıkarma kararı aldırlar.

Başkan Yavuz, “KIRIKHAN SPOR ONURUMUZDUR, NAMUSUMUZDUR, ŞEREFİMİZDİR”

Kırıkhan spor Tesislerinde Kırıkhan Spor’u düzlüğe çıkarabilmek için yapılan destek toplantısında konuşan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, “KIRIKHANSPOR ONURUMUZDUR, NAMUSUMUZDUR, ŞEREFİMİZDİR” dedi.

Başkan Yavuz, tesislerde yaptığı konuşmada ” Hatay’ın en köklü kulübü Kırıkhan Spor’un düştüğü durum beni olduğu gibi Kırıkhanlı hemşerilerimizi de derinden üzmektedir. Ülkemizde her takımda olduğu gibi Kırıkhan sporumuzda da bir takım sıkıntıların olduğunu biliyoruz. Kırıkhan sporun içinde bulunduğu kötü gidişattan kurtarmak için her kes üzerine düşen görevi yapmalıdır. İlçe Kaymakamız da, savcımız da, emniyet müdürümüz de, daire müdürlerimiz de, Turan Hırfanoğlu ve Haci Veli Kılıçoğlu gibi bu işin içinde yoğrulmuş kıymetli abilerimiz de, sporseverlerimiz de, halkımız da bu konuda bizim yanımızda.

Şu andan itibaren geçmişte oynadığınız tüm maçları unutun. Daha ligin ilk yarısının ortalarındayız. Bundan sonra futbolcularımızın oynayacağı karşılaşmalarda yüreklerini ortaya koyarak oynamalarını bekliyoruz. Hiçbir futbolcumuz takımın başarısız olmasını istemez. Takımımızda mücadele eden tüm sporcularımız yetenekliler, sadece özgüven yok, bu saatten itibaren her kim olursa olsun problemi olan, problemini dışarıya koyup ta buraya girsin. Gün birlik ve beraberlik günüdür, Hiç kimse Kırıkhan spor küme düşecek yanılgısına kapılmasın. Önümüzde 23 maçımız var. Kırıkhan spor geçmişte buna benzer birçok badireler atlatmıştır. Bundan sonraki süreçte teknik ekipten futbolcularımıza ve seyircilerimize kadar herkes yüreğini ortaya koymalıdır. Allah’ın izniyle hep birlikte bunlarında üstesinden geleceğiz kimse Kırıkhan spor’u sahipsiz zannetmesin. Kırıkhan Spor tüm Kırıkhan’lıların onurudur” dedi.

 

“KIRIKHAN SPOR KIRIKHANLILARIN TAKIMIDIR”

Bölgemizde her kesimin gönlünde taht kuran ve spor’a yaptıkları katkılarıyla tanıdığımız Eski Hatay Milletvekili Turhan Hırfanoğlu ile Eski Kırıkhan Belediye Başkanı Hacı Veli Kılıçoğlu’da yaptıkları konuşmalarda, Kırıkhan Spor’a destek çağrısında bulunarak, ” Mazisi başarılarla dolu olan Kırıkhan spor bulunduğu yeri hak etmiyor. Kırıkhan Sporumuzu düştüğü bu sıkıntılı durumdan kurtarmak hepimizin görevidir. Kırıkhan Spor, kişilerin değil tüm Kırıkhan’lıların takımıdır. Yakın zamanda yapacağımız görüşmelerde gereken desteğin verilmesi için çabalarımızı arttırmalıyız. İnanıyoruz ki bu zor günler geride kalacak, mevcut kadromuza güveniyoruz, sizde bize güvenin, bu hafta 3 puan getireceğinize inanıyorum ” dediler.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir