KIRIKHAN BELEDİYESİ İLÇE GENELİNDE KİLİT TAŞI VE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ OLARAK DEVAM EDİYOR.

Kırıkhan’ın bütün mahalle ve sokaklarında çalışmalarını hızla sürdüren Kırıkhan Belediyesi, ilçedeki tüm yolların, bakım onarım ve asfaltlama çalışmaları ile kilit taşı döşeme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Karaçağıl mahallesinde sürdürülen çalışmalarda yollar sıcak asfalt ile kaplanırken,  Başkan YAVUZ asfaltlama çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada; ”Kırıkhan için çalışmalarımız gece gündüz devam ediyor. Geçtiğimiz günler içinde Tayfur Sökmen Bulvarı ve Alparslan Türkeş Bulvarında asfaltlama ve kaldırım yenileme çalışmalarımızı tamamladık. Şu anda asfalt ekibimiz Karaçağıl mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Kırıkhan genelinde çok yoğun bir yapılaşma mevcut. Ayrıca doğalgaz boru döşeme çalışmaları şu anda Şehit Erdoğan Karaoğlu (eski Erler) caddesinde devam ediyor. Ekiplerimiz bu caddemizdeki kilit taşlarını sökmeye dün başladılar. Bugün de Doğalgaz altyapı boru döşeme çalışmaları yapılıyor Doğalgaz çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz sıcak asfalt çalışmasına da aynı anda başlayacağız.

Yaptığımız programlı çalışmalar kapsamında Şehit Erdoğan Karaoğlu (eski Erler) caddesinde Çalışmaların yaklaşık 15 gün içerisinde bitirilmesi hedeflenmektedir. Bu süre zarfında araç sürücülerimizin alternatif yolları kullanmaları önemle rica olunur. Çalışmaların yapılacağı cadde boyunca esnaflarımıza ve cadde üzerinde ikamet eden vatandaşlarımıza vereceğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, çalışmalarımıza gösterecekleri anlayıştan dolayı da şimdiden teşekkür ederiz.

Ayrıca, Yeni yapılaşan yerlerde yol açım, alt yapı ve asfaltlama çalışmalarımız da aralıksız olarak devam ediyor. Kırıkhan’ı cazibe merkezi haline getirmek için halkımıza söz verdik.

Bunun için kentsel dönüşüm ve sosyal projelerimizin yanı sıra alt yapı çalışmalarımızı da aralıksız olarak sürdürüyoruz. Ekiplerimiz, Kırıkhan genelinde belirlenen programlar dâhilinde cadde ve sokaklardaki asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Asfaltlarda oluşan hasarları kış ayları gelmeden onarıyoruz.

Bizim halkımıza hizmet sözümüz var. Kırıkhan için halkımız için hizmetlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek” dedi.

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir