Kılıçdaroğlu’ndan Başkan Tarhan’a teşekkür

Cumhuriyet Halk Partisi’li (CHP) Belediye Başkanları Toplantısı’na katılmak için Ankara’da bulunan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Başbaşa görüştüğü Kılıçdaroğlu’na gerçekleştirdiği projeleri anlatan Başkan Tarhan, restore edilen Cumhuriyet İlkokulu, Kafe Kütüphane ve Amfi Tiyatro’nun açılışına davet etti.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldı. İki gün süren toplantının ardından CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Başkan Tarhan, gerçekleştirdiği projeleri anlattı. Görevde bulunduğu süre içerisinde Kadın Üretici Pazarı, Gönüllü Evleri, Down Kafe. Hobi Bahçeleri, Jagaranda korulukları, Her Siteye Atatürk Büstü, bisiklet yolları gibi projeleri anlatan Başkan Tarhan, Kılıçdaroğlu’nu, yapımı tamamlanan Açıkhava Tiyatrosu, Kafe Kütüphane ve Cumhuriyet İlkokulu’nun (Taş Mektep) açılışına ve 2018 yılı içerisinde tamamlanması öngörülen Modern Hizmet Binası, Kültür Merkezi, Aktif yaş Alma Merkezi, Gençlik Merkezi, Taş Mektep, Kafe Kütüphane’nin temel atma töreni için Mezitli’ye davet etti.

CHP’li belediyelerin yaptıkları çalışmaların kendisini gururlandırdığını ifade eden CHP Lideri kemal Kılıçdaroğlu, temel atma ve açılışlara mutlaka katılmak istediğini ifade etti. Çok yüksek oranda bir yatırımın borç almadan gerçekleşiyor olmasının kendisini daha fazla gururlandırdığını ifade eden Kılıçdaroğlu, “Kentin kimliğine karşı, tarihine karşı, kültürüne karşı sorumluluk üstlenen kişilersiniz. Bu sorumluluk çerçevesinde hareket edildiği zaman kentin zenginleştiğini görürsünüz. Kültürel olarak, sosyal olarak, ekonomik zenginleştiriyorsunuz ve her alandaki zenginliğin bütün kente yayılmasını sağlıyorsunuz. Siz bunu tüm baskılara ve sıkıntılara rağmen, hiç borç almadan layıkıyla yerine getiriyorsunuz. Teşekkür ederim” diye konuştu.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir