Kılıçdaroğlu’dan Saadet Partisi’ne Ziyaret! Koç ve Bekaroğlu Eşlik Etti

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu’nu partinin genel merkezinde ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’na Haluk Koç ve Mehmet Bekaroğlu eşlik etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi. SP Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşme saat 15.00 itibarıyla başladı. Kılıçdaroğlu’na Haluk Koç ve Mehmet Bekaroğlu eşlik ediyor.

ZİYARETTE DİKKAT ÇEKEN İSİM

Mehmet Bekaroğlu ziyarette en çok dikkat çeken isim çünkü Bekaroğlu eski bir Saadet Partili.

‘HAYIR’I DESTEKLEYENLERLE GÖRÜŞECEK

CHP Genel Başkanı’nın, HDP, Demokrat Parti, Vatan Partisi, ÖDP gibi siyasi partiler ile ‘Hayır’ı destekleyen sivil toplum kuruluşları ve Meral Akşener, Sinan Oğan gibi MHP’li muhalifler ile de görüşeceği kaydedilmişti.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir