KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ’NDE HAK SAHİPLERİYLE ISLAK İMZA SÜRECİ DEVAM EDİYOR

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Emek ve Aksaray Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hak sahipleri Naim Çolakoğlu, Vecih Çolakoğlu ve Nohut ailesi ile ıslak imzalı sözleşme imzaladı.

Makamda gerçekleşen imza töreninde Başkan Kimyeci; “Antakya’mızın Emek ve Aksaray Mahallesi’nde örnek bir proje olacak Kentsel Dönüşüm Projesi’ni inşallah hayata geçireceğiz. Hem deprem riskine karşı güvenli hem de sosyal donatıları içinde barındıran bu Kentsel Dönüşüm Projemizle vatandaşlarımız rahat edecek.  Hak sahiplerimize, memleketimize, milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

İmza töreninde duygu ve düşüncelerini dile getiren hak sahipleri Naim Çolakoğlu, Vecih Çolakoğlu ve Nohut ailesi; Kentsel Dönüşüm Projesi ile her türlü sosyal donatılara sahip güvenli, huzurlu ve modern bir yaşam alanı kazandırılacağı için memnuniyet duyduklarını belirterek Başkan Kimyeci’ye teşekkür etti.

Başkan Kimyeci’ye imza töreninde Kentsel Dönüşüm Müdürü Tüge Gündüz eşlik etti.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir