Kaymakamımızdan Muhtarlarımıza Teşekkür Belgesi

İlçemiz Kaymakamı Sayın Ali YILMAZ 2017 yılı içerisinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi olarak görev yapan ve sene başında görevleri sona eren Atatürk Mahallesi Muhtarı Mahmut KARADAŞ ve Ernebi Mahallesi Muhtarı Mehmet DENİZ’ e vermiş oldukları hizmetler nedeniyle Teşekkür Belgesi verdi.

Kaymakamlık Makamında belgelerin verilmesi dolayısıyla Muhtarlarımıza hitaben konuşan İlçemiz Kaymakamı Sayın Ali YILMAZ “Sizlerle görev yaptığımız süre içerisinde idare ile uyumlu çalışmanız, vatandaşın talep ve dileklerini idareye aktarmada göstermiş olduğunuz çabalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Bundan sonra da; mahallelerinizin sorunlarının takipçiliğini devam ettireceğinize olan inancım sonsuzdur” dedi.

2017 yılı içerisinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi olarak görev yapan ve sene başında görevleri sona eren Atatürk Mahallesi Muhtarı Mahmut KARADAŞ ve Ernebi Mahallesi Muhtarı Mehmet DENİZ de kendilerine takdirleri dolayısıyla İlçemiz Kaymakamına teşekkür ettiler.

HALİL İBRAHİM DİNCEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir