KAYMAKAMIMIZ SAYIN HASAN ONGU VAKIF BANK SİVEREK ŞUBE MÜDÜRÜ CEVAT ÇOLAK VE MESLEK ODALARINA İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU

KAYMAKAMIMIZ SAYIN HASAN ONGU VAKIF BANK SİVEREK ŞUBE MÜDÜRÜ CEVAT ÇOLAK VE MESLEK ODALARINA İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU.

Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU Vakıf Bank Siverek Şube Müdürü Cevat ÇOLAK ve Meslek Odalarına iade-i ziyarette bulundu. Kaymakamımız ziyaretinin ilk durağında Vakıf Bank Şube Müdüründen ilçemizdeki bankacılık hizmetleri, ATM önlerinde yaşanan yoğunluk, kamu bankalarının ortak ATM hizmetine geçiş sureci ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra çalışmalarında başarı ve kolaylıklar dileyerek ziyaretinin ikinci durağı olan Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odasına geçti.

Oda Başkanı Hacı İNAN ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kaymakamımız bir süre yönetim kurulu üyeleri ile sohbet ederek odanın çalışmaları, Siverek Madeni Eşya ve Sanatkârlar Odasının kuruluş ve gelişim sureci, üye sayısı, is kolları, Siverek Sanayi Sitesinin sorun ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı ve esnaflarımızın sorun, talep ve önerilerini dinledi. Ziyarette sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Kaymakamımız özellikle zor bir dönemden geçtiğimiz pandemi sürecini esnaflarımızın en az zararla atlatması için tedbirler aldıklarını ve çözüm üretmeye çalıştıklarını ifade etti. Söz konusu ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren oda Başkanı Hacı İNAN “Pandemi sürecinde esnaflarımızın yaşadıkları problemler ile ilgili Sayın Kaymakamımız ile fikir alışverişinde bulunduk. Kaymakamımızın esnaflarımızın sorunlarına duyarlılığından ve bizleri ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi. Kaymakamımız esnaflarımıza hayırlı kazançlar dileyerek daha sonra Terziler Odası Başkanı Hanefi AY’ı ziyaret etti.

  Ziyaret kapsamında Oda Başkanı Hanefi Ay’dan terzi esnafının yaşadıkları problemler, odanın üye sayısı ve is kolları konusunda bilgiler alan Kaymakamımız başkan ve üyelerine teşekkür ederek son durağı olan Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mecit YAKAR’ı ziyaret etti.

   Yönetim Kurulunun da hazır bulunduğu ziyarette Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU oda Başkanı Mecit YAKAR’dan mobilyacı esnafımız ve marangozlarımızın yaşadığı sorunlar konusunda bilgi aldı. Kaymakamımızın ziyaretinden memnun olduklarını ifade eden YAKAR, Kaymakamımızın esnaflarımızın sorunlarına duyarlı olması ve çözümcü yaklaşmasından dolayı teşekkürlerini iletti.

  Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU ilçemizin ekonomik ve sosyal hayatında çok önemli rolleri olan esnaflarımız ile bir araya gelmeye, ilçemizin sorun ve ihtiyaçlarıyla ilgili istişarelerde bulunmaya devam edeceklerini, esnaflarımızın sorunlarına çözüm üretmek için çaba göstereceklerini belirtti.

 Ziyaret Kaymakamımızın esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar dilemesi ile son buldu.

Siverek Kaymakamlığı

EBRU BEKEN DİNÇEL

Nova Medya Grup Başkanı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir