KAYMAKAMIMIZ SAYIN HASAN ONGU İLÇEMİZDEKİ KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA İNCELEMEDE BULUNDU

KAYMAKAMIMIZ SAYIN HASAN ONGU İLÇEMİZDEKİ KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA İNCELEMEDE BULUNDU

Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU ilçemizdeki kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik ziyaretleri çerçevesinde sırasıyla Siverek Devlet Hastanesi, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Eyyüp Cenap GÜLPINAR Gençlik Merkezini ziyaret ederek Kurum Müdürlerinden verilen hizmetler ve yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Ziyaretinin ilk durağında Siverek Devlet Hastanesi başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Kubilay GÖKÇE tarafından karşılanan Sayın Kaymakamımız Başhekimlikte hastane yönetiminden hastanemizin kapasitesi, servislerde ve yoğun bakim ünitesindeki yatak sayıları, Covid-19 hastalığından dolayı tedavi görmekte olan vatandaşlarımız basta olmak üzere hastalara verilen hizmetler, basta uzman doktorlarımız olmak üzere hastanemizde görev yapan personel sayıları ve hastanemizin ihtiyaçları ile ilgili bilgi aldıktan sonra bazı birimlerde görev yapan sağlık çalışanlarıyla tanıştı, polikliniklerde hizmet alan hastalarımızla görüşüp onlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Bu vesileyle Covid-19 salgını surecinde fedakârca görev yapan sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Sonraki durağında İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakamımız Kurum Müdürü Doğan Şenlik’ten 2500 kişi kapasiteli Kapalı Spor salonunda basketbol, engelli basketbol, badminton, masa tenisi ve futbol alanında yapılan sportif çalışmalar ve sentetik sahadaki hazırlık kursları ile vatandaşlarımızın sentetik sahadan istifade etmeleriyle ilgili teferruatlı bilgi aldı. Kurum personeli ile tanıştıktan sonra bir süre kapalı spor salonunun kurslarına katılan gençler ve antrenörleri ile sohbet eden Sayın Kaymakamımız özellikle gençlere sporun hem bedensel hem de ruhsal açıdan önemini belirterek,  gençlerin zamanlarını mümkün mertebe spor faaliyetleri ile geçirmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.   

           Daha sonra Eyyüp Cenap GÜLPINAR Gençlik Merkezine geçen Kaymakamımız Sayın Hasan ONGU Gençlik Merkezi çalışanları tarafından karşılandı. Gençlik Merkezi çalışanları ile bir süre sohbet eden Sayın Kaymakamımız Gençlik liderlerinden yürütülen faaliyetler, aktif olan kurslar ve derslik sayısı, Gençlik Merkezi kütüphanesinin kapasitesi ve sosyal uyum projesi hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

Vatandaşlarımızın Bakanlığımıza bağlı spor tesislerinden ve Gençlik Merkezimizden daha fazla istifade edebilmeleri için gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceğiz.

Siverek Kaymakamlığı

EBRU BEKEN DİNÇEL

Nova Medya Grup Başkanı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir