Kaymakamımız Kadir Perçi, Şehit Er Seraceddin Aktaş’ın Ailesine Ziyarette Bulundu

Şehidimizin ailesi ile sohbet eden Kaymakamı Kadir PERÇİ,  Şehitliğin en kutsal mertebe olduğunu, ‘Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimizin her zaman yanındayız. Şehit ailelerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz.  Seraceddin kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.
Konuklarını güzel bir şekilde ağırlayan şehidimizin ailesi, “Devletimiz ve Milletimiz bizlere sahip çıktı. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Allah Devletimize ve milletimize zeval vermesin dedi. İlgilerinden dolayı Kaymakamımız Kadir PERÇİ ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Ziyarette Kaymakamımız Kadir PERÇİ’ye Birecik Askerlik Şubesi Başkanı Yener UMUL, İlçe Jandarma Komutanı Harun ÇETİNKAYA, Birecik İlçe Emniyet Müdür Vekili Mehmet GÜLER, Birecik Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mehmet Yaşar KARAOĞLU ile eşi Yıldız KARAOĞLU, Birecik Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ali GÜLEÇ, Birecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökmen GÖKLÜ ve Kaymakamlık Proje Ofisi personeli Dilek ÇELEBİ de eşlik ettiler

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir