KAYMAKAMIMIZ BELEDİYE BAŞKAN V. ZEKERİYA GÖKER’İN YENİ YIL MESAJI

2017 yılını geride bırakırken yeni umutlarla 2018 yılını bekliyoruz. 2017 yılında birçok hizmeti hayata geçirmek için gayretle ve özveriyle çalıştık. 22 Taziye Evi projemizi hayata geçirdik. 5 mahallemize halı ve basketbol sahasından oluşan spor tesislerini kazandırdık. 100000 metrekare kilitli parke, 20000 metre bordür çalışmasını tamamladık. Merkezde 2 adet Kır Bahçesi projesi hayata geçirdik. 100 kilometre üzerinde stabilize yol çalışması yaptık. Çocuklar için oyun grupları kurduk. Sosyal manada her yeni doğan bebek için çantalar hazırlayıp teslim ettik. “Yaşlılarımız Yalnız Değildir” projesiyle büyüklerimizi ziyaret ederek evlerini temizleyip gönüllerine dokunmaya gayret ettik. Yaklaşık 4 bin gıda paketini vatandaşlarımızın evlerine teslim ettik, tüm taziyelerimiz için koliler hazırladık. 11 bin çocuğumuza kırtasiye yardımında bulunduk. 194 öğrencimizi uçakla İstanbul’a gönderdik, yaklaşık 1800 çocuğumuzu giydirdik. “Bozova Sporla Tanışıyor” projesiyle öğrencilerimize, sporcularımıza malzeme yardımda bulunarak şampiyonlar yetiştirdik, şampiyonluklar kazandık. Üniversiteye hazırlık amacıyla Belediye Öğrenci Eğitim Merkezi’ni açtık, Gençlik Merkezinin açılışını gerçekleştirdik. Sizlerden aldığımız destekle yeni yılda da birçok hizmeti inşallah sizlerle buluşturacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle Bozovalı hemşerilerimizin, kaymakamlık ve belediye bünyesinin her kademede çalışan mesai arkadaşlarımın ve tüm insanlığın yeni yılını kutluyor, ülkemiz, milletimiz ve devletimiz için huzur ve refah getirmesini temenni ediyoruz.  Ayrıca bu vatan ve millet için şehit düşen aziz kahramanlarımızı rahmetle gazilerimizi minnetle anıyoruz.

NUR YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir