Kaymakam Murat Duru Vatandaş Ziyaretlerine Devam Ediyor

Develi Kaymakamı Murat Duru Develili vatandaşlara çat kapı ziyaret edip evlerine misafir oluyor.

Develi Kaymakamı Murat Duru Develili vatandaşlara çat kapı ziyaret edip evlerine misafir oluyor. Kaymakam Duru eşi Elif Duru ile birlikte bu seferki çat kapı ziyaretinde eşini dört yıl önce kaybetmiş dört öksüz çocuk sahibi Zöhre Öter ailesine misafir oldu.

Develi Kaymakamı Murat Duru konuyla ilgili açıklamasında, “Bulduğumuz her fırsatta ve belirli periyotlarla Develimizde yaşayan güzel insanlar hemşehrilerime Tanrı misafiri olup onları eşim Elif Duru ile çat kapı ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda eşini 4 yıl önce kaybetmiş 4 öksüz çocuk sahibi Zöhre Öteri’i ziyaret ettik. 4 çocuğunu yetiştirmeye çalışan kahraman anne ve çocuklarıyla beraber bugünkü iftarımızı birlikte açtık. Hem bizler hem de ziyaret ettiğimiz öksüzler ziyadesiyle mutlu oldular.

19 yıldır görev yaptığımız bütün ilçelerde olduğu gibi Develimizde de 80 milyon Necip Büyük Türk Milletinin her bir ferdine efendi olmadan hizmetkar olma anlayış ile onlara Devletimizin gülen, seven, saygı duyan, riyasız, samimi ve içten yüzünü tavizsiz ve en etkin bir şekilde göstermeye çalışıyoruz.

Milletimizin her bir ferdinin duasını almak bizler için şereflerin en büyüğüdür. Hak Teala her daim milletimizin duasını almayı bizlere nasip eylesin inşallah” diye konuştu.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir