KAYMAKAM ÇELİK YENİ GÖREV YERİNE UĞURLANDI

5.09.2017 yılından bu yana Harran Kaymakamlığı görevini üstlenen Ömer Faruk Çelik, Cumhurbaşkanlığının son kararnamesiyle Çankırı-Çerkeş ilçesine atandı.

Kaymakam Çelik, Harran Kaymakamlığı önünde, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve Vatandaşların katılımıyla yeni görev yeri olan Çankırı-Çerkeş ilçesine uğurlandı.

Kaymakam Ömer Faruk Çelik’in gidişinin kendilerini üzdüğünü ifade eden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “Belediye başkanlık dönemimin her anını neredeyse beraber geçirdik. Şefkati, güler yüzü ve duruşuyla devlet adamı olduğunu bizlere gösterdi. Çok güzel anılarımız oldu. Giderken geride çok güzel hizmetler bıraktı. Önemli projelerimizde de her zaman bizleri destekledi. Belki mesafe olarak bizlerden uzaklaşıyor olabilir ama her daim kalben kendisine yakın olacağız. Sayın Kaymakamımızın yolu ve bahtı açık olsun inşallah. dedi.

En çok vatandaş odaklı hizmeti göstermeye çalıştıklarını ifade eden Kaymakam Ömer Faruk Çelik, Sizlerden uzak kalmayacağımı düşünüyorum. Harran ilçemizde yaklaşık 3 yıldır görev yapıyorum, Harran’ı ve Harran halkını çok sevdiğimi belirtmek isterim. Görev yaptığım süre boyunca kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içerisinde Devlet ciddiyeti ve güler yüz ile vatandaş odaklı hizmetler yapmaya çalıştık. Belediyemizle her alanda gönülden destek vererek güzel proje ve işlere imza attık. Kadim Şehrimiz Harran’ın ayrı bir yeri var. Başta Belediye Başkanımız Sayın Mahmut Özyavuz olmak üzere, Belediye Meclis Üyelerimize, Muhtarlarımıza, Kurum Amirlerimize ve Vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. Dedi.

Ebru BEKEN DİNÇEL

Nova Medya Grup Başkanı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir