KARAMAN STANDINA İZMİR FUARI’NDA BÜYÜK İLGİ

Karaman Belediyesi, 7-10 Aralık tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’ne katıldı. Fuara gelen ziyaretçiler, Karaman Standına büyük ilgi gösterdi.

Karaman’ın kültür ve turizm güzelliklerini ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtmaya devam eden Karaman Belediyesi, bu yıl da İzmir fuarında ki yerini aldı. Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, bu yıl 11’incisi düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’nde Karaman standı açtı. Fuar alanına gelen ziyaretçiler Karaman standına büyük ilgi gösterdi.

Fuarın ilk gününü değerlendiren Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar yapmış olduğu açıklamada: “Karaman Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan’ın talimatları ile şehrimizin kültürünü ve tarihi zenginliklerini anlatmak amacı ile İzmir Fuarı’na katıldık. Fuarın açıldığı andan itibaren ziyaretçiler, Karaman standına büyük ilgi gösteriyor. Standımızda; Karaman’ın sahip olduğu doğal güzellikleri, tarihi zenginlikleri, kent kültürü yaşamını, önemli şahsiyetlerini dijital ortamda hazırlanan animasyon, tanıtım filmleri, dergi, broşür ve kitaplarla en iyi şekilde anlatıyoruz. Bu gibi organizasyonlar Karaman’ın tanıtımı için son derece önemlidir. 10 Aralık Pazar gününe kadar sürecek olan fuar boyunca Karamanımızı en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir